Nem vagy bejelentkezve

Playerek Fórum >> Általános beszélgetés a szerverről

Sziasztok! :D

Mint látom 0án áll folyton a szerver. Amennyiben lehetséges én hoznám az Original See-rpg nevű SA MP szerveren játszo 1.6-os klántagokat. Lennénk páran viszont ehez kellene 1 admin aki állandóan fentvan. Ezért ha lehet akkor kérnék 1 admint amivel a WH-sokat illetve az AIM osokat kitudnám bannolni. Remélem megadjátok és akkor életet tudok lehelni a szerverbe :D

Boneheadrob - 2014.07.15 12:17 | 6 hozzászólás   

Boneheadrob | 2014.07.15 20:33
PLS válaszoljatok valamit xD
Mcsiv | 2014.07.15 22:48
Szia!
Elég türelmetlen vagy:) Igen, a szerver valóban 0-án elég sokat, ennek egy éppen aktuális szerver probléma is az okozója (nem mintha egyébként többen lennének sokkal). Ez utóbbi dolognak az oka pedig az aktív adminok hiánya.
Azért gondolom azt sejted, hogy nem egy ilyen fórum topic alapján osztogatjuk az admin-t a szerverre (még úgy sem, hogy üresen áll).
BolondBozont | 2014.07.23 00:35
Szevasztok! Elsőnek én is ilyen voltam, de már úgy hogy 1 éve ismerem a szervert, szerintem így sem érdemelném meg, nem hogy az elején.
Mcsiv leírnád üzenetbe melyik szerver, mert én tippelek egyre, csak nem biztos, hogy jóra.
Mcsiv | 2014.07.23 00:49
Szia, publikus, az a szerverünk szenved (internet elérés problémái vannak) amelyiken maga a CS szerver is fut. Sajnos hálókártya döglődik, ezért van hogy hol van, hol nincs (főleg hol nincs).
Boneheadrob | 2014.07.26 12:09
Nem admint kértem, vagy lehet hogy úgy értetted, rosszul fogalmaztam. Egy esélyt szeretnék kérni akár TS-en dumálunk, akár üzenetben vagy valahol és majd eldöntöd hogy megbízol-e bennem. Ha megnézed mikori a regisztrációm akkor rájössz hogy "veteránnak" számító player vagyok a szerveren. Mivel NS vagyok, ezért felmerülhet a csalás kérdése. Megnyugtatlak: nem csalok. Azért vagyok NS mert miért fizetnék olyan valamiért amit ingyen is megkapok. :D Csalni meg steammel is lehet... csak más kérdés hogy megéri-e.
Eagle112 | 2014.08.14 19:02
Ha felmék a szerverre, egyből kifagy.

Hozzászólás beküldéséhez be kell jelentkezned!

Még nem vagy regisztrálva? megteheted itt!
Fórum >> Általános beszélgetés a szerverről
Coding: Mcsiv | Design: puding 1998 - 2011 | relate.hu - All Rights Reserved